Wydarzenia Szołdry

 

 

8.04.2020r.

Szanowni Państwo,

wydzieliliśmy bezpieczną strefę spacerową czyli 8 metrów od chodnika i sąsiednich działek. Do strefy oddzielającej nie mają wstępu Panowie Kurierzy, listonosz, ani nikt inny. Mieszkamy razem, więc zachowanie dystansu społecznego nas nie dotyczy.

Trzymamy się !!!

Mieszkańcy Seniorowa korzystają z pięknej pogody. Oddychają świeżym, wiejskim powietrzem i łapią promienie słoneczne uciekając przed depresją.

Kinga i Robert Kowalczyk

Seniorowo

3.04.2020r.

Szanowni Państwo,

od dzisiaj dzięki wzorowej postawie Personelu Seniorowa, podnieśliśmy poziom bezpieczeństwa zapewnianego Waszym Bliskim. Opiekunki mające bezpośredni kontakt z Seniorami zdecydowały się zamieszkać na miejscu i nie opuszczać naszego domu. Tak długo, jak uda Im się wytrzymać taką izolację, będą na posterunku. Obsługa kuchni tworzy osobną strefę, bez bezpośredniego kontaktu z innymi w domu. Mamy nadzieję, że robimy wszystko, by nie dopuścić do Seniorów koronawirusa.

Kinga i Robert Kowalczyk

Seniorowo

10.03.2020r.

Szanowni Państwo,

w trosce o bezpieczeństwo Mieszkańców naszego domu wprowadzamy zakaz odwiedzin (do odwołania)!

Obserwując wzrost liczby zachorowań na konorawirusa i mając na względzie fakt, że wiek naszych Seniorów stawia ich w starciu z tą chorobą na przegranej pozycji, uważamy wprowadzenie zakazu za konieczne.

Kinga i Robert Kowalczyk

Seniorowo